Álláslehetőségek

Építs karriert a magyar építőipar egyik meghatározó vállalatánál, a Holcim Királyegyházi Cementgyárában vagy a Bükkösdi Kőbányában dolgozva. Ismerd meg vállalatunk működését, és kapcsolódj be a mindennapjainkba!

Nyitott pozícióink

A Holcim Csoport tagjaként a Holcim Magyarország Kft. dinamikus és modern munkakörnyezetet, kihívásokkal teli karrier lehetőséget, szakmai képzéseket és versenyképes juttatást kínál.

A MUNKAKÖR
  • Üzemfenntartáshoz kapcsolódó gépészeti munkák előkészítése és végrehajtása, ütemterv összeállítása, nyomon követése, módosítása
  • Javításokhoz kapcsolódó megbeszélések szervezése az előre kialakított megbeszélési struktúra szerint. Emlékeztetők összeállítása, szükséges akciók létrehozása a hiányok megszüntetésére
  • Karbantartási tartalék alkatrészek megrendelése, kritikus tartalék alkatrészek szállítási határidejének nyomon követése, minőségellenőrzése
  • Karbantartási tevékenységekhez kapcsolódó munkatervek összeállítása a gépész végrehajtócsapat részére
  • Munkatervekhez kapcsolódó előzetes munkavédelmi kockázatértékelések előkészítése
  • Energia kizárási mátrixok, szükséges kockázatcsökkentési javaslatok kidolgozása
  • Speciális szerszámlisták összeállítása, szükséges szerszámok megrendelése
  • Mechanikus végrehajtócsapattól kapott információk alapján a munkamegrendelések lezárása a karbantartási vállalatirányítási rendszerben
  • Karbantartási költségvetés nyomon követése, eltérések riportolás
  • Nagyjavítási munkák kiértékelése és a szükséges korrekciók beillesztése a következő javítási folyamatba, teljesítménymutatóknak való megfelelés
TÉGED KERESÜNK, HA
  • szívesen mész ki terepre is
  • proaktívan állsz a feladatokhoz
  • önállóan végzed a munkád, DE jó csapatjátékos is vagy egyben
  • folyamatszemlélet jellemez
SZÜKSÉGES VÉGZETTSÉG, TAPASZTALAT
  • Gépészmérnöki / Üzemfenntartó mérnöki végzettség
  • SAP ismeret előny
NYELVISMERET

A munkavégzés hivatalos nyelve a magyar.
A munkakör betöltéséhez kommunikációs szintű angol nyelvtudás szükséges.

AMIT KÍNÁLUNK
  • modern, speciális technológia
  • kiemelt bejárás támogatás
  • cafetéria
  • éves bónusz
  • képzések (szakmai, nyelvi és egyéb személyes fejlődést támogató), előrelépési lehetőség
  • egyéb egészségmegőrzést támogató juttatások (sportolási hozzájárulás, egészségügyi
    szűrés, stb.)