Magyar Mapei Betonkenu Kupa hatodszor!
Június 22-23-án a Lágymányosi öbölbe várnak minden betonkenuépítőt és rajongót.
Idén már hatodik alkalommal rendezik meg a Magyar Mapei Betonkenu kupát, ahol egyetemek és a versenyszféra csapatai versengenek azért,hogy a legkönnyebb, versenyzésre alkalmas hajót építsék meg. Az VI. Magyar Mapei Betonkenu Kupa szervező csapata 2017. június 22-23-án Budapesten, a Lágymányosi öbölben várja a lelkes betonkenu építőket és beton rajongókat.
A VI. Magyar Mapei Betonkenu Kupa újabb kihívások eléállítja a csapatokat. A hagyományos kenuk mellett, idén is hangsúlyt kap a design. Kiegészítők terén visszanyúlnak a múltba és betonpácnél/vért alkotására invitálják a csapatokat a szervezők.
A LAFARGE Cement Magyarország Kft. cementjeiből a győri egyetem Szenavis csapata épít kenut ez alkalomból, akik a kölni betonkenu kupán az első 12 között végeztek idén. Ez az első alkalom volt, hogy magyar csapat is vett részt vett a Kölnben megrendezett kupán.
További részletek: https://www.betonkenu.hu/